Zobacz również strony innych miejscowości narciarskich: Les Orres, LesDeuxAlpes, Valmeinier, Puy Saint Vincent
STRONĘ SPONSORUJĄ:
SKIRISOUL
360 SnowShow
SKIMENU
check it Sprawdź stokiSki & rozrywka

Opis miejscowości

Risoul jest najpopularniejszą alpejską stacją narciarską wśród młodych ludzi. Narty, snowboard, zabawa w gronie rówieśników i przystępne ceny działają jak magnes na studentów z całej Europy, w szczególności z Holandii, Danii, Anglii, Francji, Czech, Polski, Węgier. Wspaniałe warunki narciarskie, doskonale przygotowane trasy, długo utrzymująca się pokrywa śnieżna, tereny do freeridu, a także jeden z najlepszych w Europie snowparków w Varsie przyciąga zarówno początkujących jak i zaawansowanych riderów. Młodzi miłośnicy białego szaleństwa są po prostu w raju!

Risoul jest położone w południowo-wschodniej Francji w Alpach Wysokich między miastami Briançon i Gap. Wraz z miejscowością Vars, znajdującą się w sąsiedniej dolinie, tworzy Forêt Blanche- rozległy obszar stoków narciarskich, położonych pomiędzy niezwykle malowniczymi i urokliwymi parkami narodowymi Queyras i Écrins. Liczba zawarta w nazywane stacji narciarskiej- Risoul 1850 wskazuje na położenia miejscowości nad poziomem morza.

Dynamiczny rozwój Risoul jako ośrodka narciarskiego trwa od ponad 40 lat. Władze resortu koncentrują swoje wysiłki na stworzeniu atrakcyjnej oferty wypoczynku narciarskiego dla młodych ludzi. Klienci wielokrotnie powracający do Risoul cenią sobie narciarskie zalety resortu- urozmaicone i dobrze przygotowane trasy oraz dobre warunki śniegowe (w szczycie sezonu oraz na jego rozpoczęcie i zakończenie) ale również jego propozycje rozrywkowe- bary, puby i dyskoteki pełne młodych osób w wieku studenckim.


Copyright 2011 360 & SnowShow
360 SnowShow
Projekt i wykonanie VISUALITY
Mapa strony:
Opis miejscowościStoki, snowparkPogoda, webcam, warunki śniegoweDojazdAtrakcje, wydarzeniaWyjazdy, zakwaterowanie

Szukaj nas pod:

Wyjazdy w Alpy Sylwester studencki Wyjazdy studenckie Wyjazdy zimowe Obóz snowboardowy Obozy studenckie Snowboard studencki Risoul Livigno Les2Alpes Puy Saint Vincent Valmeinier Bardonecchia Les Menuires Narty Francja Narty Włochy Narty Alpy Studenckie Biuro Podróży Festiwal Muzyczny w Alpach SnowShow Music Fest